• ساعت کاری شرکت مرکزی در روزهای پنجم ، ششم ، هفتم و هشتم فروردین ماه
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  باسلام به اطلاع میرساند ساعت کاری شرکت مرکزی در روزهای پنجم ، ششم ، هفتم و هشتم فروردین ماه ساعت 8 الی 14 می باشد 

 • نگاهی به تقویم و اعمال ماه رجب
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  رجب ماه خودسازی و توشه گرفتن است. هفتمین ماه از سال هجری قمری رجب نام دارد که نباید فضیلت آن را فراموش کرد زیرا در میان ماههای دوازده ‏گانه تنها و بدون ائتلاف با ماه‌های دیگر از حرمت و قداست ‏برخوردار است، در واقع چهار ماه در قرآن کریم با تعبیر «حرم‏» یعنی …

 • مزیتهای فرآیند جدید ثبت نام حج تمتع
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  حتراماً، با توجه به تغییر فرآیند ثبت نام حج تمتع در سال 97، در ادامه شرح عملیات سال های گذشته و روند فعلی به همراه مزایا و آسیب های آن به استحضار می رسد. فرآیند ثبت نام حج تمتع در سال 96 : متقاضی جهت رزرو در کاروان می توانست با مراجعه به سامانه http:‏/‏/haj96.haj.ir به صورت …

 • پیام تسلیت
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  انا لله و انا الیه راجعون   بدینوسیله درگذشت مادر گرامی جناب آقای علی رستم منش مدیر محترم دفتر زیارتی مهزیار را به ایشان و خانواده محترم تسلیت عرض نموده آمرزش الهی را برای آن مرحومه از خداوند منان خواستاریم .  شرکت مرکزی کارگزاران استان تهران

 • اطلاعیه مهم
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  اطلاعیه مهم   باعنایت به اینکه کاروان های اعزامی به عتبات عالیات می بایست مدارک خود را تا تاریخ 96/12/20 تحویل شرکت مرکزی میدادند . متاسفانه هنوز تعدادی از دفاتر به این مهم اقدام ننموده اند ، لذا باعنایت به تعطیلی سفارت عراق می بایست تا پایان ساعت اداری امروز 96/12/21 نسبت به …

 • دستور العمل مدیران ، روحانیون و مداحان کاروان ها در ایام عید نوروز 97
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  باسلام  دستور العمل مدیران ، روحانیون و مداحان کاروان ها در ایام عید نوروز 97 ابلاغی از مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت جهت استحضار و اقدامت لازم در ذیل این اطلاعیه  ارسال میگردد .   

اخبار

اعلام فراخوان ظرفیتهای جدید حج ۹۷ در استان تهران+جدول

گروه خبر: حج عمره ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

مهران فرشید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، گفت: امسال ظرفیت حدود 10 هزار نفر برای اعزام به حج تمتع از استان تهران در نظر گرفته شده این در حالی است که تاکنون 4100 نفر ثبت‌نام خود را در سامانه و در دفاتر زیارتی قطعی و یا در حال انجام پرداخت وجه به منظور قطعی کردن ثبت نامشان هستند.
وی افزود: تکمیل مدارک و پرداخت وجه که در 2 مرحله انجام می‌شود و با پرداخت مرحله اول، ثبت‌نام زائران قطعی محسوب می‌شود.
مدیرکل حج و زیارت استان تهران تصریح کرد: قبلاً زائرانی که در سامانه reserve.haj.ir مرحله رزرو را انجام و در نهایت با انتخاب کاروان و پرداخت وجه به صورت سیستمی ثبت نام خود را قطعی کرده بودند این کار را انجام داده‌اند که البته این اقدام شامل کسانی بوده که دارنده قبوض ودیعه‌گذاری تا 30 دی 1385 بوده اما به دلیل عدم مراجعه به موقع دارندگان اسناد مذکور و وجود ظرفیت خالی در بعضی از کاروان‌ها، سازمان حج و زیارت مجبور به اعلام اولویت‌ پلکانی خواهد بود.
وی گفت: بر همین اساس آن دسته از دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری تا 30 دی 85 و در زمان مشخص شده نسبت به تکمیل اطلاعات خود و دریافت کد رهگیری اقدام کرده‌اند از 8 اسفند ثبت‌نام خود را در سامانه نهایی و با مراجعه به دفاتر زیارتی کاروان خود را قطعی کرده‌اند.
فرشید در توضیح بیشتر تصریح کرد: واجدین شرایط پس از انتخاب کاروان می‌بایستی حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به همراه اصل قبض ودیعه‌گذاری، شناسنامه و کارت ملی به مدیر کاروان مربوطه مراجعه و تأییدیه ثبت‌نام خود را دریافت کنند. در صورت عدم مراجعه به موقع به کاروان ثبت‌نام اولیه به صورت سیستمی ابطال و ظرفیت خالی کاروان‌ها طبق برنامه زمان‌بندی در اختیار دارندگان سایر اولویت‌ها قرار می‌گیرد.

مدیرکل حج و زیارت استان تهران اعلام کرد در صورت وجود ظرفیت خالی اعلام اولویت‌ها به صورت پلکانی و وفق جدول ذیل انجام خواهد شد. 

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تمامی عملیات ثبت نام و دریافت وجه امسال به صورت سیستمی قابل انجام می‌باشد، تمامی افرادی که اولویت آنان اعلام می‌شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در کاروان‌های دارای ظرفیت خالی اقدام کنند زیرا در صورت تکمیل ظرفیت کاروان‌ها امکان افزایش ظرفیت مقدور نخواهد بود.
 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: