اخبار

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

گروه خبر: اخبار عمومی ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) :

به فضل پروردگار، ارتش جمهورى اسلامى ايران  همان‏طورى كه امام بزرگوار مى‏خواستند و آرزو مى‏كردند و بارها بر زبان آورده بودند  يك ارتش مردمى و خدايى است.

29 فروردین، یادآور رشادت‌های‌ بزرگ ‌مردانی است که شجاعانه جان خودرا در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.

پس از پیروزی انقلاب، در شرایطی که دشمنان کمین کرده انقلاب و به تبعیت از آنان دوستان

نا آگاه، نغمه شوم و خطرناک انحلال ارتش را سرداده بودند و ارتش در حساسترین شرایط حیات خود قرار گرفته بود، امام خمینی «ره» بعنوان بزرگ ترین حامی ارتش پای در میدان نهاد و نقشه شوم دشمنان انقلاب را نقش بر آب نمود و طی پیامی، با قاطعیت هرچه تمامتر، ضرورت حفظ ارتش را اعلام ودر جهت انسجام، یکپارچگی و وحدت ارتش، فرمان تاریخی و مهمی را صادر فرمودند و روز 29 فروردین را روز ارتش نامگذاری کردند.

انچه که امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی است که درطول 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف ودر مقابل تمامی قدرت های‌ روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند.

برادر ارتشی امروز روز شماست ، شما رزم آزمایانِ ایران زمین که طلایه دارِ میهنید شما ارتشیان ، شما مردان خدا که میراث دار خون شهیدانید ، پاینده باشید و سربلند روزتان مبارک..


هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزارن

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبر



تصاویر: