اخبار

پیام هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مرکزی کارگزاران به مناسبت فرارسیدن شبهای قدر و شهادت امیرالمومنین

گروه خبر: اخبار عمومی ۵ خرداد ۱۳۹۸

” فزت و رب الکعبه “

 

شب های قدر اوج معنویت ماه مبارك رمضان از راه رسید تا مومنان با دلی خالی از امیال و آرزوهای مادی برای توفیق بندگی خالصانه و حركت در مسیر كمال دعا كنند.

 قدر زمان دل بریدن از تعلقات دنیوی و میعاد انسان با خداست.

شبی که خورشید فروزان حیات حضرت مولی الموحدین علی (ع)، در افق سحرگاه نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم كینه توزی و نفاق، در دستان جهل و تعصب فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین مظهر شجاعت، زهد، علم و عدالت و مهرورزی بود.

 اما تلاش جاهلان برای خاموشی نور امامت بی نتیجه ماند تا همه ساله لیالی قدر یاد آور اراده الهی، بر جاودانگی انسان وارسته ای باشد كه با گذشت قرن ها همچنان، کردار و گفتارش، روشنگر راه حق جویان و یکتاپرستان جهان برای مبارزه با ظلم و بی عدالتی است

امسال كه بار دیگر توفیق عبادت و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی در شب های دعا و استغاثه نصیب ما شده، با یاد مولود كعبه و نخستین ستاره پر فروغ آسمان امامت و ولایت، همنوا با دیگر مسلمانان جهان شب های قدر را احیاء كرده و از خداوند می خواهیم تا به حرمت این شب های عزیز، سعادت حركت خالصانه در مسیر قرب الهی تقدیرمان شود.

در پایان با عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق در شب های قدر را برای تمامی شما همکاران محترم از خداوند منان مسئلت می نماییم .

هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مرکزی کارگزاران.

 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: