اخبار

پیامک تبریک هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مرکزی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

گروه خبر: اخبار عمومی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

 

امام خمینی ره:

" اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگوئید خمینی  به یادتان بود"

 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه ‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.

فرزندان غیور ایران همیشه سربلند ، صبور و راضی به قضای الهی با سینه‏ هایی فراخ‏ تر از اقیانوس ها از همه‏ جا و همه ‏کس بریده و به خدا پیوستند و عزتی ارزشمند را به جهانیان نمایاندند. رادمردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست برنداشتند و امروز نیز به عنوان پیشتازان حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

همچنین همزمانی دهه امامت و ولایت با بیست و ششم مردادماه ، سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی یادآور این است که رزمندگان ما نیز در جنگ هشت ساله تحمیلی ، ابراهیم وار  از همه تعلقات دنیوی گذشتند تا از حقانیت حضرت علی (ع) به عنوان وارث غدیر دفاع کنند .

هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی ، فرارسیدن این روز عزیز را به رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای  (مدظله العالی) ، همه ملت بزرگ ایران ، به آزادگان عزیز سرافراز و خانواده های مکرمشان و همچنین شما خادمین زائرین ضیوف الرحمن و عتبات مقدسه تبریک عرض نموده و از درگاه قادر متعال مسالت می نمایم این قشر شریف را همواره قرین عنایات خود فرماید

 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: