اخبار

عرض تسلیت هیات مدیره ومدیر عامل شرکت مرکزی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

گروه خبر: اخبار عمومی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

محرم یادآور بزرگ ترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است. حماسه عاشورا، حماسه انسان های پاک دل و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند. آن اسوه های عشق و آزادگی که نام و یادشان و خاطره ایستادگی و مقاومتشان در تاریخ ثبت و جاودانه گردید و سرلوحه زنده دلان و نیک سیرتان قرار گرفت

واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمامی ابعاد تاریخ شیعه و در زندگی مردان و زنانی که در مکتب عاشورا درس آموخته اند مشهود می باشد .

 حماسه عاشورا بزرگترین حماسه تاریخ است که بر پایه ایمان استوار به خدا، عدالت و آزادی رقم خورد و آنچنان فراگیر شد که جهانیان به نهضت و قیام امام حسین (ع) سر تعظیم فرود آوردند.

 واقعه عاشورا یک رویداد ساده نیست، یک دانشگاه، یک مکتب و یک بینش است. فرصتی ارزشمند برای آموختن مهمترین درسها همچون  ذلت‌گریزی، ستم‌ستیزی و حمایت از دین و پایبندی به آداب و اصول اسلامی است .


 

بدینوسیله هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزاران فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان را به یکایک شما عزاداران حسینی بالاخص خادمین زائرین ضیوف الرحمن و عتبات مقدسه  تسلیت عرض کرده و امیدواریم، ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی باشیم. امید است عزاداری همه عاشقان حضرت ثارالله(ع) در این روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع گرد,و ما را نیز از دعای خیر خود در این ایان بی نصیب و بهره مگذارید .

 

هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزاران

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: