• مجمع عمومی شرکت مرکزی کارگزاران تهران نوبت دوم
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱
  آگهی نوبت دوم دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مرکزی کارگزارارن امور زیارتی استان تهران ) سهامی خاص( شناسه ملی 10102567775 با عنایت به حد نصاب نرسیدن تعداد سهامداران در جلسه نوبت اول مورخ 01/08/1401 بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم دعوت می شود تا در جلسه نوبت دوم در …

 • ثبت نام کاروان های شرکت مرکزی کارگزاران
  ۲ آبان ۱۴۰۱
  جهت ثبت نام در کاروان های عتبات این شرکت میتوانید با شماره تماس 66438077 و 66438078 تماس برقرار نمایید.

 • آغاز مجدد ثبت نام کاروان های عتبات
  ۲ آبان ۱۴۰۱
    با عرض سلام و احترام خدمت مشتاق زیارت عتبات عالیات  بدینوسیله باطلاع می رساند ثبت نام کاروان هایشرکت مرکزی کارگزاران استان تهران از 1401/08/03 مجددا از سر گرفته خواهد شد. جهت ثبت نام در کاروان های مذکور به سایت atabatorg.haj.ir مراجعه و در منوی ثبت نام مقدماتی کد کارگزاری …

 • آغاز ثبت نام عتبات عالیات عراق تاریخ 1 الی 15 بهمن
  ۲۶ دی ۱۴۰۰
  آغاز ثبت نام عتبات عالیات عراق تاریخ 1 الی 15 بهمن از امروز ساعت 12 در سایت https://atabatorg.haj.ir/Login.aspx

 • آغاز ثبت نام عتبات عالیات عراق
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰
  به اطلاع کارگزاران و مردم شریف ایران می رساند ثبت نام کاروان های عتبات عالیات عراق آغاز شده و هم اکنون همه عزیزان می توانند با مراجعه با سامانه ثبت نام عتبات جهت این امر مراجعه فرمایند.

 • واحد نقل و انتقال فیش حج تمتع و عمره شرکت مرکزی کارگزاران
  ۹ آبان ۱۴۰۰
  جهت انجام امور مربوط به انتقال فیش حج تمتع و عمره روزهای شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 الی 14 می توانید به شرکت مرکزی کارگزاران مراجعه نمایید. آدرس:                تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، بعد از کوچه کاظم بیگی پلاک 88 تلفن:               …

اخبار

لزوم بروزرسانی اطلاعات فیشهای حج تمتع در سامانه رزرو حج و میزان حق الزحمه کارگزاران زیارتی استان تهر

گروه خبر: حج عمره ۲ آبان ۱۳۹۸

قابل توجه زائرین و کارگزاران شرکتها و دفاتر زیارتی استان تهران
با سلام 

 به گزارش روابط عمومی شرکت مرکزی کارگزاران و به نقل از تارنمای حج و زیارت استان تهران پیرو اطلاعیه های قبلی سازمان حج و زیارت،از کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع دعوت مینماید تا با مراجعه به سامانه رزرو حج تمتع؛نسبت به تکمیل و بروز رسانی اطلاعات اسناد حج تمتع اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

کارگزاران محترم مجاز میباشند در صورت مراجعه ایندسته از متقاضیان نسبت به تکمیل اطلاعات متقاضی تشرف در سامانه اقدام و بابت هر ثبت اطلاعات مبلغ 5 هزار تومان دریافت نماید.

لازم به ذکر است شماره تلفن همراه متقاضی حتما در سیستم ثبت و از درج شماره همراه کاربر دفتر جهت ارسال پیامک تائید اطلاعات جداً خودداری نمائید.

هدف از این فراخوان بروز رسانی و شناسائی متقاضیان تشرف جهت برنامه ریزیهای آموزشی و توجیهی میباشد و الویت حج تمتع سال 1399 متعاقباً اطلاع رسانی میگردد.

ادرس سایت تکمیل اطلاعات  

www.reserve.haj.ir

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: