• اطلاعیه
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

 • پیام تسلیت
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  به اطلاع میرساند مجلس ترحیم آن عزیز از دسته رفته فردا  97/2/2 از ساعت 17 الی 18:30 در خیابان 17 شهریور جنوبی ، خیابان شهید حداد عادل مسجد روحانی برگزار خواهد گردید . 

 • انالله وانا الیه راجعون
  ۲۰ فروردین ۱۳۹۷
  انا لله و انا الیه راجعون  ضمن عرض تسلیت به جناب آقای رستم منش به مناسبت درگذشت مادر ، خواهر  و داماد عزیز ایشان مجلس ترحیم آن بزرگواران از دست رفته در تاریخ 97/01/22 در مسجد جامع باغ فیض به شرح ذیل به اطلاع می رساند 

 • آخرین خبرها از حج واجب و اعزام زائران
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷
  نماینده ولی‌‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: هتل‌های خوبی اجاره و سعی شده تا هتل‌های مشکل دار از لیست خارج شوند، البته در مدینه منوره با توجه به این که ساختمان جدیدی ساخته نشده است، شرایط هتل‌ها همانند سال گذشته خواهد بود. حجت الاسلام والمسلمین قاضی‌عسکر گفت: …

 • اطلاعیه
  ۸ فروردین ۱۳۹۷

اخبار

برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت مرکزی کارگزاران

گروه خبر: اخبار عمومی ۶ خرداد ۱۳۹۶

باستحضار میرساند  جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت مرکزی کارگزاران در روز پنج شنبه مورخ 96/03/04 ساعت 15 در محل سالن آمفی تئاترسازمان حج و زیارت برگزار گردید . 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، جناب آقای مهندس فرشید به ایراد سخنرانی پرداختند و پس از آن حسابرس شرکت ، گزارش حسابرسی خود را قرائت کرد . سپس آقای متبحری رئیس هیئت مدیره گزارش هیئت مدیره را به سمع و نظر حاضران رساندند و بعد از آن آقای حسینی بازرس قانونی شرکت گزارش خود را برای سهامداران محترم قرائت نمودند . 

در ادامه جلسه تراز مالی منتهی به پایان سال مالی 1395 با اکثریت آرا به تصویب رسید . 

در پایان جلسه  رای گیری بعمل آمد و آقایان : حسین غلامی - حسین رضائیان - سید جواد میرخان - محمد علی متبحری - حمیدرضا عربستانی - حسن کریمیان فر و محمدرضا لامعی ادیب برای یک دوره 2 ساله به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت مرکزی کارگزاران انتخاب گردیدند و آقای سید ضیاء الدین حسینی برای یک دوره یکساله به عنوان بازرس قانونی شرکت مرکزی با اکثریت آرا برگزیده گردید . 

منبع: روابط عمومی شرکت مرکزی
چاپ خبرتصاویر: